Kaliteli çözümler için güçlü
ortaklar
ile etkileyici tasarımlar

Ankastre
Grubu

Teka
KUCHENTECHNIK

/ Ankastre

Teka, mutfak gereçleri, banyo, vitrifiye ve endüstriyel kaplar üretim ve imalatı amacıyla kurulmuş Avrupalı bir sanayi grubudur.

Teka, mutfak gereçleri, banyo, vitrifiye ve endüstriyel kaplar üretim ve imalatı amacıyla kurulmuş Avrupalı bir sanayi grubudur. 1924 yılında Almanya'da kurulmuştur.

Ayrıca, lavabo, davlumbaz, ocak ve fırınlarda Avrupa'da ün kazanmış olup, "beer kegs" üretiminde bir dünya lideridir.

Günümüzde, şirketin üç farklı kıtada 23 fabrikası bulunmakta ve 110'den fazla ülkede ürünlerini satmakta olup ve dünya çapında 100 milyondan fazla müşteriye sahiptir.

Teka, ayrıca, Avrupa, Asya ve Amerika'daki merkezleri ile önemli bir lojistik platform dağılımına da sahiptir.

Tarihi boyunca, sanayi Grubu olarak Araştırma ve Geliştirme alanında sürekli bir yatırım yapmış ve bu sayede müşterilerinin ihtiyaçlarının ötesinde ürünler oluşturmayı başarmıştır.

Bunlar arasında, sadece bir bardak su ile kendini temizleyebilen Hydroclean fırınlar, TekaFlex adındaki pişirme alanını %30 azaltan Flexible indüksiyonlar ve Apple ürünleri ile uyumlu ilk mutfak gereçleri olan iHood davlumbazlar yer almaktadır.

Teka ayrıca yarı dairesel ocakları tasarlayan ve eski kıtada bu ürünler daha evlere girmeden Avrupa'da mikrodalga imalatı yapan dünyadaki ilk şirkettir.

Yazının devamı

Ankastre
Grubu

Termikel
/ Ankastre

Türkiye'de ve Almanya'daki üretim tesisleri ile kaliteyi İngiltere'den Kuzey Afrika'ya, Almanya'dan Hindistan'a kadar 30'u aşkın ülkeye ihraç ediyor.

Türkiye'nin ilk camlı elektrik fırın üretimi gibi pek çok ilke imza atan Termikel, yarım asrı aşan birikimini yüksek kalite, güvenilir teknoloji ilkesine dayanarak ürettiği milyonlarca ürünü ile tüketicilerinin haklı beğenisini kazanıyor. Sektörünün öncü firmalarından olan Termikel bugün, normal ve ankastre model elektrik, LPG ve doğalgaz ile çalışan her türlü fırını Termikel güvencesiyle üretiyor.

Türkiye'de ve Almanya'daki üretim tesisleri ile kaliteyi İngiltere'den Kuzey Afrika'ya, Almanya'dan Hindistan'a kadar 30'u aşkın ülkeye ihraç ediyor.

Yazının devamı

Aksesuar
Grubu

SAMET
/ Aksesuar

Samet, 1973'den günümüze kadar kazandığı deneyim ve iş anlayışı ile öğrenme sürecini sürekli kılarak, çağın ihtiyaçlarına uygun teknolojik donanımını sağlamaktadır.

Stratejik ilkeleri doğrultusunda, bilgiyi yönetebilen dinamik organizasyonel yapısı ile mobilya aksesuar sektöründe daima büyümeyi ve gelişmeyi hedeflemiştir. Temel felsefesi olarak belirlediği bu ilkeler;

  • Global rekabete ayak uyduracak bir marka haline gelmek.
  • Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek pazarı yönlendirmek.
  • Girişimci, yenilikçi, katılımcı ve süreç odaklı kurumsallaşmak.
  • Tüm süreçlerde sürekli iyileşme sağlamak.
  • İşletmemizde ve çevremizde kalite bilincini artırmak.
  • Sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak.
  • Verimli çalışma ortamları oluşturmak.

Kurumsal stratejimiz, sahip olduğumuz kazanım ve performansı sürdürebilirlik esasına dayanarak, toplumsal ve ekonomik gelişime katkı sağlamaktır.

Yazının devamı

Aksesuar
Grubu

ÇEBİ A.Ş.
/ Aksesuar

ÇEBİ A.Ş., 1979 yılından günümüze kadar, mobilya kulp ve düğmeleri, bağlantı elemanları, elbise askıları,cam masa tablaları için flanş ve bağlantı elemanları üretmekte olup, mobilya aksesuarları sektöründe öncü ve lider bir kuruluş olarak faaliyet göstermektedir..

İstanbul/ Samandıra'da 6,000 m2 kapalı bir alanda bulunan üretim tesislerinde 400 çalışanı ile oldukça deneyimli bir üst yönetim grubu görev yapmaktadır.

İyi organize edilmiş kalifiye bir üretim gücünün avantajlarına paralel olarak, yetenekli bir tasarım grubu, kendini adamış becerikli bir satış gücü ve tüm Türkiye'ye yayılmış geniş bir dağıtım ağının getirdiği katkıların Çebi A.Ş.'nin başarısında büyük payı vardır.

Yazının devamı

Aksesuar
Grubu

Blum
/ Aksesuar

Blum; mobilyaların açılıp kapanmasını bir olay haline dönüştürür ve tüm oturma alanlarında, fakat özellikle mutfakta hareket konforunu arttırır.

Blum; mobilyaların açılıp kapanmasını bir olay haline dönüştürür ve tüm oturma alanlarında, fakat özellikle mutfakta hareket konforunu arttırır. Tüm dünyada 5000'den fazla kişi, Blum'un aksesuar sistemlerinde mükemmel harekete ulaşmak için çalışıyor. Bu esnada biz mutfak kullanıcısına ve onun gereksinimlerine odaklanıyoruz.

Bizim aksesuar sistemlerimiz iyi düşünülmüş işlevleri, tanınmış dizaynları ve uzun ömürleri ile ikna ederler. Blum ürünleri coşku uyandırmalı ve mutfakta çalışmayı emosyonel bir olaya dönüştürmelidir.

Biz partnerlerimize kapsamlı bir hizmet paketi ile destek oluruz. Hedefe yönelik çalışabilmek için; tüm dünyadaki mutfak üreticileri, marangozlar, satıcılar ve mutfak kullanıcıları ile sürekli diyalog halindeyiz.

Yazının devamı

Tezgah
Grubu

Çimstone
/ Tezgah

Çimstone, İtalyan BRETON firmasına ait ileri teknolojik süreçle üretilen kuvars esaslı kompoze taştır. Kuvars, Çimstone'a eşsiz sağlamlık ve dayanıklılık kazandırır. Kuvarsın bu sağlamlık büyüsünü kolayca bozamazsınız.

7 mohs sertliği ile elmas sertliğine oldukça yaklaşan kuvars sayesinde Çimstone, yüksek çizilme, aşınma ve darbe dayanımı gösterir.

Ancak, diğer alternatif yüzeylerde olduğu gibi Çimstone da fiziksel özelliklerini zayıflatan çok güçlü etkilere maruz kalması halinde kalıcı olarak zarar görebilir. Banko ve tezgahınız üzerinde her koşulda kesme tahtası ve nihale kullanmayı ihmal etmeyin.

Çimstone, sevdiklerinize mutfaktaki maharetlerinizi göstermek için size özgür alanlar yaratır...

Yazının devamı

Tezgah
Grubu

Samsung Staron
/ Tezgah

Staron, Samsung tarafından iç mekan ve uygulamaları için geliştirilen doğal akrilikten üretilmiş masif malzemedir.

Sanayide "dayanıklı yüzey" (solid surface) olarak bilinen bu malzeme tüketicilere inanılmaz, sonsuz çözümler sunan akrilik bazlı mineral bir hammaddedir.

Bunun en açık gösterim şekli güzel görünüm ve etkiliyici renk seçeneğidir. 110'dan fazla seçeneği ve buna uygun dekorlar ile her mutfak ve banyo için Staron'un uygun bir tezgahı bulunur.

Yazının devamı